Adwords Reklamları ÜRÜN DETAYLARI

  • Adwords Reklamları

Adwords Reklamları


MANİSA ADWORDS REKLAM NEDİR, NE İŞE YARAR?

 

Adwords bir reklamcılık hizmetidir. Reklam veren kişilerin reklamlarının anahtar kelimeler yardımıyla çabucak ulaşılmak istenen kişilere iletilmesini sağlayan yeni nesil bir reklamcılık sistemi olan adwords reklam hizmeti ile ürününüzün reklamını ürüne ihtiyaç duyabilecek kişilere direkt olarak ulaştırabilirsiniz.

Adwords reklam hizmetinin en büyük avantajı reklam sahibinin yayınlatacağı reklamı bir bütçe girerek yayınlatır. Böylelikle her girişimci ürününü ayıracağı reklam bütçesine göre yayınlatmakla birlikte reklamın yayınlanacağı ülkeyi veya şehri seçerek daha kısıtlı fakat çok daha işlevsel bir ürün tanıtımı sağlanarak sadece ürünün ulaşması gereken müşteriye hitap edilir. Bunun gibi reklam veren kişi şehir, bölge, ülke, reklamların gösterileceği yaş aralığı, cinsiyet gibi unsurları da dikkate alarak reklamın yayılma özelliklerini bizzat kendileri kolaylıkla belirleyebilirler.

Manisa Adwords Reklam hizmetini kullanacakların reklam verdikleri ürün ile alakalı anahtar kelimeleri çok iyi seçmeleri tavsiye edilir. Çünkü anahtar kelimeleri doğru koyduğunuzda reklamın gösterim sayısı artar.

ADWORDS REKLAM VERMENİN AVANTAJLARI NELERDİR?

 

Adwords reklamın tüm diğer reklam biçimlerine kıyasla avantajlı özellikleri şunlardır:

  • Direkt olarak satmaya çalıştığınız ürünleri arayan müşterilere kolayca ulaştırır. Yani hedef kapsamınızı belirleyebilir reklamın hitap ettiği kitleyi ülke, şehir, bölge, yaş grubu, cinsiyet gibi etmenleri göz önüne alarak yayınlayabilirsiniz.
  • Yalnızca reklama ilgi duyanlar ve sitenizi ziyaret edenler için ücret ödersiniz.
  • Reklamınızın verimliliğini ayrıntılı olarak takip edebilirsiniz.
  • Düşük reklam bütçeleri ile de reklam verebilirsiniz.
  • Potansiyel müşteri arayan firmaların ve bu işlem için uzun vakit harcamak istemeyen firmaların tercih edebileceği bir reklam türüdür.

SAHTE TIKLAMA NEDİR VE NASIL TESPİT EDİLİR?

 

Geçersiz tıklama sistemimiz  tarafından sahte olan tıklamalara verilen isimdir. Manisa Adwords reklamları tıklama başı ücretlendirmeyle ücretlendirildiği için olası sahte yani geçerli olmayan tıklamaların tespiti çok önemlidir. Bunun için Adwords sistemi kendi içinde özel bir sistem çalışır. Bu sistem oluşan her tıklamayı IP türünde takip eder. Bu şekilde aynı IP numarasından belli bir süre zarfında yapılan tıklamalardan yalnızca bazıları ücretlendirilir. Diğer kısmı sahte tıklama olarak belirlenir ve ücretlendirilmez.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ Bunlarda İlginizi Çekebilir !

sad

sad

Detaylar
Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Detaylar
Toplu Ucuz Sms

Toplu Ucuz Sms

Detaylar
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Detaylar
İnstagram Reklamları

İnstagram Reklamları

Detaylar
Adwords Reklamları

Adwords Reklamları

Detaylar
Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Detaylar
Manisa Web Tasarım

Manisa Web Tasarım

Detaylar
Online Takip Sistemleri

Online Takip Sistemleri

Detaylar