Facebook Reklamları ÜRÜN DETAYLARI

  • Facebook Reklamları

Facebook Reklamları


Facebook Reklamları ile Hedeflerinize Hızlı Adımlarla İlerleyin

Manisa Facebook Reklam hizmetimiz ile etkili medya planlama tecrübemizden siz de yararlanabilirsiniz! Facebook günümüzün en etkili sosyal iletişim ağı olarak müthiş bir reklam ve müşteri potansiyeline sahiptir. Facebook reklamları verdiğinizde ürünlerinizi, hizmetlerinizi çok daha geniş ve doğru bir kitleyle buluşturabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. Facebook, reklam konusunda oldukça geniş ve özgün yöntemlere sahip bir platformdur; örneğin hedef kitlenizi yaşları, cinsiyetleri, nerede bulundukları (lokasyonları), ilgi alanları vb. özellikleri ile ayırt ederek seçme olanağından yararlanabilirsiniz. Markanızın bilinirliğini arttırmak ama bunu satışlarınıza da olumlu dönüş sağlayabilecek nitelikli bir hedef kitlesiyle başarmak için Facebook demografik hedefleme seçeneğini kullanıyoruz. Facebook reklamları için ödemeler ise genellikle sayfa tıklanma sayısına göre yapılmaktadır. (CPM)

Facebook Reklamları ile Karlı Çıkarsınız!

Facebook reklamları diğer reklam yöntemlerine kıyasla daha az maliyetli olduğu gibi etkisinin oldukça fazla olması nedeniyle firma ve işletmelerce çok cazip bulunmaktadır. Doğru bir strateji ve hedef belirleme ile Facebook reklamlarından maliyetinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Facebook reklamlarını niçin seçmelisiniz?

  • Gerçek hedef kitlenizle iletişim içine geçmek
  • Web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırmak
  • Sayfanızın beğeni sayısını ve popülerliğini arttırmak
  • Müşteriler ile sürekli iletişim içinde olmak ya da iletişime geçmek
  • Satış hedeflerini gerçekleştirmek
  • Markanızın büyümesine destek sağlamak

Facebook Reklamlarından Size Uygun Olanları Seçin, Rekabette Öne Geçin!

Manisa Facebook Reklam hizmetlerimizde çeşitli yöntemler üzerinden stratejik planlamalar yaparak müşterilerimizin hedeflerine çok daha kısa bir sürede ulaşmalarına destek oluyoruz. Facebook reklam çalışmalarımız kapsamında sayfa beğeni sayısını arttırmak, gönderilerin etkileşim sayısını yükseltmek, web sitesine daha fazla ziyaretçi çekmek, sayfadaki uygulamaların yüklenmelerini sağlamak, düzenlenen etkinlikler için yanıtların arttırılması, teklif alımları, satışa yönlendirmek, video görüntüleme sayılarını arttırmak gibi hizmetler yer almaktadır. Facebook reklam optimizasyonu alanında tecrübeli olan profesyonel ekibimizle reklam kampanyası doğrultusunda ulaşmak istediğiniz hedeflerinizi netleştiriyor, bu hedefiniz için en doğru kitlenin seçilmesini büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Böylece gereksiz maliyetlerden kaçınırken, bütçenize en uygun biçimde markanızın bilinirliğini arttırma fırsatı elde ediyorsunuz. Ayrıca dönüşümleri doğru bir biçimde izleyebilmek için de dönüşüm takibi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ Bunlarda İlginizi Çekebilir !

sad

sad

Detaylar
Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Detaylar
Toplu Ucuz Sms

Toplu Ucuz Sms

Detaylar
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Detaylar
İnstagram Reklamları

İnstagram Reklamları

Detaylar
Adwords Reklamları

Adwords Reklamları

Detaylar
Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Detaylar
Manisa Web Tasarım

Manisa Web Tasarım

Detaylar
Online Takip Sistemleri

Online Takip Sistemleri

Detaylar